מכונת השיווק/ עופר לנדוי

מכונת השיווק/ עופר לנדוי

"הצלחה עסקית אינה באה במקרה , היא דורשת חשיבה וידע, השקעה והתמדה." 'מכונת השיווק' הוא ספר הדרכה מעשי שמטרתו לאפשר לכל יזם ובעל עסק להקים מערך שיווק מנצח. מכונת השיווק מורכבת משישה חלקים:

  1. הבטחה- תעודה הזהות השיווקית של העסק.
  2. המיתוג והתשתית השיווקית .
  3. תכנון תקציב השיווק של העסק.
  4. הטכניקה- תהליך יצירת רצף של פניות לעסק
  5. המכירה – ניהול משפך המכירות ותהליך גיוס הלקוחות.
  6. ניהול – הדרך להפוך את הלקוחות לנכס חשוב ביותר של העסק.

'מכונת השווק' הוא לא עוד ספק שיווק אלא שיטה מנומקת, משנה סדורה ועדכנית הכוללת התייחסות להיבטים היצירתיים, המיקצועיים והניהוליים שהופכים עסק לסיפור הצלחה אמיתי .

עופר לנדוי– יליד 1967  מלווה עסקים בתהליכי הקמה, ניהול ושווק משנת 2007 . במהלך שנים אלו צבא ניסיון רב בעבודה מול מעל אלף עסקים מתחומים שונים ומגוונים, ומתוך ההשכלה הפורמלית והניסיון העצום שצבר בשטח פיתח את 'מכונת השיווק'.

המלצה

למדתי והוצאתי תואר ראשון, הקמתי עסק אחד ואחרי זה ילדתי ילדים וגידלתי אותם לתפארת, רצתי מרתון שלם ובכל זאת,שום דבר שעשיתי לא דומה למורכבות החוויה של הוצאת ספר. גם למי שהכתיבה קלה לו, הוצאת ספר היא פרוייקט מכונן. בין אם אתה מוציא ספר בישול, ספר עיון או שירה, בסופו של דבר הנשמה שלך תהיה כרוכה בין דפי הספר שלך. יוספה אבן שושן היא זו שהושיטה לי יד בוטחת כשעמדתי, בכניסה למסלול הכתיבה והובילה אותי צעד אחר צעד לתוצאה הסופית: ספר חדש  ואמיתי מפרי עטי. לא קל לכתוב את היצירה המושלמת ולקבל אותה חזרה מעוטרת במחיקות והערות בשלל צבעים אך היכולת של יוספה לטעת בי תחושת בטחון, גם כשהיה לא פשוט היתה המפתח לשותפות,הנפלאה שלה בפרוייקט. ספר מצויין הוא חיבור בין כותב כשרוני לאנשי מקצוע מעולים שמחוייבים לפרוייקט, לעתים על חשבון הנחמדות ללקוח. יוספה היא בדיוק האדם שאתם רוצים אתכם  כשאתם בדרך לספר את הסיפור שלכם.

בתודה, עופר לנדוי.  

יש לך רעיון שמתרוצץ בראש ורוצה להפוך אותו לסיפור?

סדנת כתיבה יוצרת

אחת לשבועיים בתל אביב, מגיעים לקבל השראה וכלים לכתיבה ומתחילים לכתוב

קורס כתיבה אונליין

*מחיר השקה לזמן מוגבל. חבל לפספס!