נשמקול/ רמי שאול

נשמקול/ רמי שאול

הסיפור מתחיל בפגישה קסומה. האהבה גברה והתעצמה, השירים ליוו את חייהם וצמחה לה משפחה מאושרת. אך כשזה נגדע ושירה עברה לעולם הבא, רון יחד עם ביתו צליל, עשו כל מאמץ בכדי לחדש שוב את הקשר…

הרמזים נמצאים שם בשירים, בחלומות, ובכתבי המקורות.

האם רון וצליל יחדשו את הקשר עם אימא שירה?

האם טכנולוגיית הנשמקול תצליח לקשר את העולם שלנו עם נשמות האהובים שנמצאים בעולם הבא?

 נשמקול הוא ספר השואב את השראתו מסיפור חייו של הסופר, אך למעשה הכותב המריא עם הדמיון, ויצר רומן מוסיקלי נועז ומלא נשמה, המצליח לסחוף את הקורא במסע אל עבר האהבה חוצת הגבולות.

הכתיבה המקורית משלבת באופן מרגש ומיוחד רציונל ומיסטיקה, קטעי שירה וקטעי יומן, שיחות חולין ולשון הקודש, תהומות של כאב ואהבת חיים. העלילה והאירועים המוצגים בספר מצליחים ללטף ברוך, את אותם רגשות, תחושות ומחשבות, הנוגעות בכל אדם המחפש את הקשר עם האהובים שהלכו מאתנו.

רמי שאול, אבא לשלושה, עסק בפיתוח מוצרים בתעשייה הביטחונית, יזם, ממציא, סופר, קצין בשייטת 13, ישראלי גאה ואוהב תורה.  ( הוצאת רשי 3, 2019 )

על העבודה המשותפת עם יוספה:

ליוספה הגעתי ללא ניסיון קודם זהו ספר הביכורים שלי ועם הזמן במשך תהליך הליווי יוספה עזרה לי לגבש נכון גם את סגנון הכתיבה שלי וגם את המסר הנכון שאני רוצה להעביר בספר. מפגישה לפגישה הבנתי יותר איפה כדאי להאריך ואיפה הכתיבה סתם מתישה את הקורא ( משפט ששמעתי הרבה מאוד פעמים מיוספה. )  תהליך העריכה לאחר גמר הכתיבה הוא גם שלב לא פשוט בו צריך להתלבט האם לקבל את הקיצוצים, היו קטעים רבים שלבסוף השארתי איך שחשבתי וקטעים אחרים ששמחתי לקבל ואפילו התפעלתי כמה טוב הם סוגננו מחדש, ושהצליחו להסביר לי טוב יותר מה רציתי לכתוב. אני שמח על הדעות והעצות של יוספה שעזרו לי לגבש לבסוף את המילים והספר באופן שאני שלם ומרוצה מאוד מהתוצאה.

תודה יוספה,   רמי שאול

יש לך רעיון שמתרוצץ בראש ורוצה להפוך אותו לסיפור?

סדנת כתיבה יוצרת

אחת לשבועיים בתל אביב, מגיעים לקבל השראה וכלים לכתיבה ומתחילים לכתוב

קורס כתיבה אונליין

*מחיר השקה לזמן מוגבל. חבל לפספס!