מסע אל הלב/ ענת גרינשטיין

מסע אל הלב/ ענת גרינשטיין

'המסע אל הלב' הוא מסע מופלא ולא שגרתי  שהתרחש באמת. יום למחרת חתונתה של ביתה, מתבשרת ענת על מחלת הסרטן של אביה ומבינה שעליה להתכונן לפרידה. הבשורה מציפה בה זיכרונות מהשכול המלווה אותה מאז שאיבדה את ארז, אחיה הגדול שנפטר מאותה מחלה כאשר הייתה נערה צעירה. באותם ימים, איש לא הכין אותה לפרידה ואיש גם לא עזר לה להתמודד עם האובדן והפעם היא מבקשת עזרה המגיעה בצורה לא שגרתית. האח שעלה לעולם של מעלה, "שולח לקרוא לה," ובשעה שהיא נחה מנוחת צהריים, היא זוכה לבקר לרגע קט בעולם הבא שם נפגשים האח ואחות לאחר עשורים ארוכים של פרידה. ענת לומדת על האופן שבו מתנהל העולם העליון דרך עיניה של אישה בוגרת, ובאמצעות המפגש עם ארז היא מקבלת תובנות חדשות על החיים, ומגייסת כוחות להתמודד עם מחלת הסרטן של אביה בעולם של מטה. כאשר היא חוזרת מהמסע אל העולם העליון היא מתחילה במסע אל הלב, שבו היא מלווה את אביה אל מותו ולומדת חמלה ומחילה. 'המסע אל הלב' הוא ספר מרתק הפותח בפני הקורא אשנב לרזי העולם של מעלה ולאופן בו הוא משתקף בעולמנו  ומסייע לנו להתמודד עם תהליכי שכול מחלה ופרידה.

ענת גרינשטיין היא מרצה ומטפלת בנטורופתיה ורפלקסולוגיה מזה 20 שנה, על פי שיטתה, כל טראומה  או אובדן אותו אנו חווים נשאר כצלקת בתוכנו. הדרך להבראה היא לשחרר את אותם משקעים ודפוסים שמפריעים לנו להתקדם בחיים, והגיע מחדש לאיזון פיזי ונפשי.

המלצה

את יוספה הכרתי לפני כשנה דרך הפייסבוק. עברנו יחד מסע ארוך בו הנחתה אותי ביצירתיות רבה דרך מפגשים אישיים ולאחר מכן המשכנו דרך המייל. חיפשתי מישהי רוחנית שתוכל להתחבר לנושא כתיבתי. ואכן מצאתי את יוספה שהייתה קשובה ונתנה לי להביע את עצמי ואת הכתיבה שלי בדרך שבחרתי, בשילוב מקצועיות רבה לאורך כל הדרך. מודה לך ומתרגשת מאוד על היצירה שצמחה מתוך הדרך המשותפת,

ענת גרינשטיין – כותבת הספר מסע אל הלב ( 2017 )

יש לך רעיון שמתרוצץ בראש ורוצה להפוך אותו לסיפור?

סדנת כתיבה יוצרת

אחת לשבועיים בתל אביב, מגיעים לקבל השראה וכלים לכתיבה ומתחילים לכתוב

קורס כתיבה אונליין

*מחיר השקה לזמן מוגבל. חבל לפספס!