חקירה אינטימית/ ויקי דור

חקירה אינטימית/ ויקי דור

בשעת בוקר מוקדמת, מוזמנת ויקי לתחנת המשטרה כחשודה מרכזית בתעלומת רצח. רגע לפני שהיא מובלת באזיקים לתא המעצר, פורץ ארנון, חוקר בפני עצמו ומאהבה לשעבר, לחדר החקירות ומבהיר לחוקרים מדוע התגלו טביעות אצבעותיה בזירת הפשע. ארנון מושעה מתפקידו ומזמין את ויקי לביתו במטרה לחדש את הקשר הישן שלהם, אך כאן הסיפור מקבל תפנית. במקום  לחקור את מכמני גופה, הוא זוכה לערוך לה חקירה אינטימית. במהלך החקירה מספרת המחברת על מערכות היחסים הסבוכות שהיו לה עם הגברים בחייה, וחושפת בפניו סיפור חיים מרתק ומעורר השראה, ובו סודות  אפלים מן העבר שהשפיעו על חיי הרגש והמין שלה: תקיפה מינית, דיכאון, קשיים כלכליים, ניסיון התאבדות ועוד. ארנון שהכיר את ויקי כאישה מופנמת וחסרת ביטחון, מתפעם מהעוצמה הנשית שלה.  "היתה לי זכות ענקית לקבל גישה לנבכי נפשך," אמר לה בסיום לילה ארוך, "את מודל השראה לנשים שבנו את עצמן מאפס, אישה שהסתכלה ליאוש בעיניים ובחיוך ואמרה לו: לא תנצח אותי היום. חייך מראים כיצד אפשר להשתנות, להתפתח ולצמוח מכל מצב… "

בחלקו השני של הספר, מציגה המחברת מודל מאיר עיניים, אותו פיתחה בהשראת הקשיים שהובילו אותה לעבודת מודעות. 'מודל התודעה הריגשית' מציע חקירה אישית באמצעות אימון תודעתי, וכלים מקצועיים שיסייעו גם לכם להגיע לתובנות מעצימות במרחב האישי וליצור בהירות בנוגע למטען הרגשי שאתם מביאים לקשר קיים או נכסף. בעזרת המודל סייעה ויקי למטופלים רבים ליצור זוגיות ומיניות מעצימה ומענגת וליהנות מחיי אהבה מספקים.

הספר הנקרא בנשימה עצורה, חושף לקוראים את סיפור חייה של ויקי דור – מנהלת המרכז לזוגיות ומיניות.

המלצה

הגעתי ליוספה לתהליך ליווי כתיבת ספר הביכורים שלי 'חקירה אינטימית'. היה לי צורך עז לתעד את סיפור חיי, אולם במקביל, חוויתי חסם כתיבה שנוצר עקב ריבוי סיפורים, וחוסר מיקוד. הפגישות עם יוספה סייעו לעשות סדר מחשבתי, החסם השתחרר, ובאמצעות הכלים שרכשתי, לא רק שהזיכרון הפך לסיפור כתוב, אלא שגיבשתי בעזרתה סגנון כתיבה ייחודי משלי. מעבר למקצועיות והידע הרב שיש ליוספה בתחום, יש לה אישיות כובשת והפגישות עמה היו מעצימות.

ממליצה באהבה! ויקי דור- מנהלת המרכז  לזוגיות ומיניות. ( 2017 )

יש לך רעיון שמתרוצץ בראש ורוצה להפוך אותו לסיפור?

סדנת כתיבה יוצרת

אחת לשבועיים בתל אביב, מגיעים לקבל השראה וכלים לכתיבה ומתחילים לכתוב

קורס כתיבה אונליין

*מחיר השקה לזמן מוגבל. חבל לפספס!